Skip to content
  • Gratis verzending & retour
  • Snelle service
  • Ook grote maten
Favorieten

Polo Ralph Lauren

Grijs gemêleerd poloshirt Polo Ralph Lauren Big & Tall

Pasvorm: wijde fit
€ 135,00
Selecteer uw maat
Niet op voorraad
  • 30 dagen recht op retour
  • Binnen 1-3 werkdagen in huis
  • Gratis verzending en retour
Beschikbaar in nog 32 andere kleuren
  • Polo Ralph Lauren polo bordeaux rood Big & Tall bordeaux
  • Polo Ralph Lauren polo Big & Tall lavendel paars paars
  • poloshirt korte mouw roze Polo Ralph Lauren Big & Tall roze
  • Polo Ralph Lauren polo donkerblauw Big & Tall blauw
  • Big & Tall Polo Ralph Lauren poloshirt groen groen
  • Polo Ralph Lauren polo Big & Tall grijs grijs
  • Polo Ralph Lauren polo blauw pique donkerblauw
  • Polo Ralph Lauren polo roze Big & Tall roze
  • Big & Tall Polo Ralph Lauren polo roze roze
  • Big & Tall Polo Ralph Lauren polo mint groen turquoise
  • Big & Tall Polo Ralph Lauren polo oranje oranje
  • Big & Tall Polo Ralph Lauren polo helderblauw blauw
  • Polo Ralph Lauren poloshirt groen Big & Tall groen
  • Groen poloshirt Polo Ralph Lauren piqué groen
  • Bruin poloshirt Polo Ralph Lauren Big & Tall bruin
  • Roze poloshirt Polo Ralph Lauren Big & Tall pique roze
  • Lichtblauw poloshirt Polo Ralph Lauren Big & Tall pique lichtblauw
  • Polo Ralph Lauren poloshirt expeditie beige beige
  • Polo Ralph Lauren polo Big & Tall groen groen
  • Polo Ralph Lauren polo mesh blauw Big & Tall lichtblauw
  • Polo Ralph Lauren polo Big & Tall bruin bruin
  • Big & Tall Polo Ralph Lauren polo groen pique groen
  • Polo Ralph Lauren poloshirt Big & Tall roze roze
  • Polo Ralph Lauren poloshirt blauw Big & Tall turquoise
  • Polo Ralph Lauren polo mint groen Big & Tall turquoise
  • Polo Ralph Lauren polo Big & Tall oranje oranje
  • Polo Ralph Lauren poloshirt lichtblauw B&T blauw
  • Polo Ralph Lauren polo 2-knoops ecru Big & Tall creme
  • Donkerblauwe polo Ralph Lauren Big & Tall piqué donkerblauw
  • Polo Ralph Lauren polo camel big &  tall khaki
  • Big & Tall Polo Ralph Lauren polo blauw rood paard blauw
  • Big & Tall Ralph Lauren polo blauw 2-knoops blauw
Productinformatie
Artikelnr.
00174995
Naam
Grijs gemêleerd poloshirt Polo Ralph Lauren Big & Tall
Lijn
Polo Ralph Lauren Big & Tall, Polo Ralph Lauren Custom Slim Fit
Materiaal
100% katoen
Pasvorm
wijde fit
Kleur
grijs
Mouwlengte
korte mouw
Leveranciers nr.
711680784-512
Seizoen
winter
Design
gemêleerd
Sluiting
2 knoops
Eigenschappen
pique
Pasvorm & maatadvies
Pasvorm
wijde fit
Bezorging & retour

Gratis verzending binnen Nederland
Binnen 1-3 werkdagen in huis
30 dagen recht op retour, gratis retourneren

Meer informatie over ruilen en retourneren .

Over dit product

Dit Polo Ralph Lauren poloshirt in grijs gemêleerd piqué is een vaste waarde in elke garderobe. De wijde fit en 100% katoen zorgen voor maximaal draagcomfort, terwijl de piquékwaliteit vorm behoudt en meegaat met je leven. Korte mouwen en een eenvoudige twee knoopsluiting houden het unpretentieus en flexibel. Dit is de polo die je pakken wilt op momenten dat je iets nodig hebt wat werkt zonder erover na te denken.

Deze polo van Polo Ralph Lauren in de kleur grijs heeft een gemêleerd dessin en heeft . De pasvorm van de polo is wijde fit en de stof is gemaakt van katoen.

Alle kenmerken
Artikelnr.
00174995
Naam
Grijs gemêleerd poloshirt Polo Ralph Lauren Big & Tall
Lijn
Polo Ralph Lauren Big & Tall, Polo Ralph Lauren Custom Slim Fit
Materiaal
100% katoen
Pasvorm
wijde fit
Kleur
grijs
Mouwlengte
korte mouw
Leveranciers nr.
711680784-512
Seizoen
winter
Design
gemêleerd
Sluiting
2 knoops
Eigenschappen
pique